Abenduak 12, asteazkena


19:00

Musika eta zentsura

Plateruena kafe antzokia, Durango

“Tijera contra papel” dokumentalaren emanaldia eta tertulia Gerard Escuer (zuzendaria), La Chula Potra eta Cesar Strawberry (Def Con Dos)-ekin.

Musika eta zentsura Plateruena kafe antzokia

“Tijera contra papel” dokumentalaren emanaldia eta tertulia Gerard Escuer (zuzendaria), La Chula Potra eta Cesar Strawberry (Def Con Dos)-ekin.


20:00

'Don Giovanni'

Zugaza zinema, Durango

Aurrez grabaturiko opera.

'Don Giovanni' Zugaza zinema

Aurrez grabaturiko opera.


Abenduak 14, ostirala


20:00

Zea Mays

Plateruena kafe antzokia, Durango

Euskaraldia jaiaren barruan. 

Zea Mays Plateruena kafe antzokia

Euskaraldia jaiaren barruan. 


Abenduak 15, larunbata


15:00

Aiko bazkari-erromeria

Plateruena kafe antzokia, Durango

Jaialdia

Aiko bazkari-erromeria Plateruena kafe antzokia

Jaialdia


Abenduak 16, igandea


19:00

Bartolome Ertzillaren bandarako musika

Andra Mari Elizan, Durango, Durangaldea

Musika Hamabostaldia.

Bartolome Ertzillaren bandarako musika Andra Mari Elizan, Durango

Musika Hamabostaldia.


19:00

Paradigma

San Agustin kulturgunea, Durango

Antzerkia. Bea Insa

Paradigma San Agustin kulturgunea

Antzerkia. Bea Insa


Abenduak 22, larunbata


20:00

Musiko bat behelaino azpian

San Agustin kulturgunea, Durango

Musika Hamabostaldia.

Musiko bat behelaino azpian San Agustin kulturgunea

Musika Hamabostaldia.


20:00

Un musico en la niebla

San Agustin kulturgunea, Durango

XXIX. Musika Hamabostaldia

Un musico en la niebla San Agustin kulturgunea

XXIX. Musika Hamabostaldia


Abenduak 27, osteguna


18:00

Maluta

San Agustin kulturgunea, Durango

Gabonetako Zirkoa.Aimen Morales (Venezuela), Maria Villate (Bizkaia), Maitane Azpiroz (Nafarroa), Laia Sales (Valentzia) eta Franesco Caspani (Italia). Ganso&Ciak lotuko ditu ikuskizun guztiak.

Maluta San Agustin kulturgunea

Gabonetako Zirkoa.Aimen Morales (Venezuela), Maria Villate (Bizkaia), Maitane Azpiroz (Nafarroa), Laia Sales (Valentzia) eta Franesco Caspani (Italia). Ganso&Ciak lotuko ditu ikuskizun guztiak.


Abenduak 28, ostirala


18:00

Maluta

San Agustin kulturgunea, Durango

Gabonetako Zirkoa.Aimen Morales (Venezuela), Maria Villate (Bizkaia), Maitane Azpiroz (Nafarroa), Laia Sales (Valentzia) eta Franesco Caspani (Italia). Ganso&Ciak lotuko ditu ikuskizun guztiak.

Maluta San Agustin kulturgunea

Gabonetako Zirkoa.Aimen Morales (Venezuela), Maria Villate (Bizkaia), Maitane Azpiroz (Nafarroa), Laia Sales (Valentzia) eta Franesco Caspani (Italia). Ganso&Ciak lotuko ditu ikuskizun guztiak.


Abenduak 29, larunbata


18:00

Maluta

San Agustin kulturgunea, Durango

Gabonetako Zirkoa.Aimen Morales (Venezuela), Maria Villate (Bizkaia), Maitane Azpiroz (Nafarroa), Laia Sales (Valentzia) eta Franesco Caspani (Italia). Ganso&Ciak lotuko ditu ikuskizun guztiak.

Maluta San Agustin kulturgunea

Gabonetako Zirkoa.Aimen Morales (Venezuela), Maria Villate (Bizkaia), Maitane Azpiroz (Nafarroa), Laia Sales (Valentzia) eta Franesco Caspani (Italia). Ganso&Ciak lotuko ditu ikuskizun guztiak.


23:00

Federio Gardenghi

Durango

Dj saioa

Federio Gardenghi

Dj saioa


Abenduak 30, igandea


18:00

Maluta

San Agustin kulturgunea, Durango

Gabonetako Zirkoa.Aimen Morales (Venezuela), Maria Villate (Bizkaia), Maitane Azpiroz (Nafarroa), Laia Sales (Valentzia) eta Franesco Caspani (Italia). Ganso&Ciak lotuko ditu ikuskizun guztiak.

Maluta San Agustin kulturgunea

Gabonetako Zirkoa.Aimen Morales (Venezuela), Maria Villate (Bizkaia), Maitane Azpiroz (Nafarroa), Laia Sales (Valentzia) eta Franesco Caspani (Italia). Ganso&Ciak lotuko ditu ikuskizun guztiak.


22:00

Urteko azken bertso saioa

Plateruena kafe antzokia, Durango

Bertso saioa.

Urteko azken bertso saioa Plateruena kafe antzokia

Bertso saioa.


Otsailak 8, ostirala


22:30

Izaki Gardenak + Montauk

Durango

Musika

Izaki Gardenak + Montauk

Musika

Egutegia

Abendua
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Urtarrila
al ar az og ol lr ig
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Urte osoko agenda ikusi »»