Behobia-Donostia: Durangaldeko korrikalari eta patinatzaileen sailkapenak

Argazkia: goiena.eus

Behobia-Donostiaren 56. edizioa jokatu zen atzo. Gizonezko Eneko Agirrezabal nagusitu zen eta emakumezkoetan Nuria Lugueros. 25.000 lagunek baino gehiagok parte hartu zuten proban eskualdeko hainbat korrikalari izan ziren. Albiste barruan daude sailkapen guztiak. 

Durangaldeko korrikalarien sailkapenak: 

ABADIÑO
503 Julen Gorroño 1:17:53
855 Jon Munitxa Arrinda 1:20:33
869 Aitor Agirre Mondragon 1:20:42
12 Oihane Unzalu Aldekoa 1:20:54
1282 Andoitz Arguinzoniz Zarraua 1:23:21
1948 Iraitz Erkiaga Orbe 1:26:34
2031 Jon Zialzeta Pagonabarraga 1:26:57
2847 Jokin Idirin Gorrotxategi 1:29:23
2990 Mikel Roman Mata 1:29:46
132 Itsaso Gangoitia Mazorriaga 1:33:54
81 Sonia Santos Rueda 1:34:21
4919 Txema Chavez Lopez 1:35:01
5655 Raul Sequera Camison 1:36:45
6385 Asier Bakedano Abaunza 1:38:18
6542 Josu Sequera Santiago 1:38:37
7118 Gorka Moreno Arrospide 1:39:40
11296 Alexander Sarrionandia Areitio 1:48:11
14029 Tomas Zialzeta Alberdi 1:53:59
17114 Ion Zubizarreta Pascual 2:03:21
18636 Martxel Zubia Arrinda 2:12:47
 
ATXONDO
1450 Jon Aranburu Ingunza 1:24:11
1452 Kimetz Kortazar Zenikaonandia 1:24:11
 
BERRIZ
345 Alexander Unzueta Ormaechea 1:16:10
582 Jelko Uribe Padilla 1:18:43
1584 Jon Roman Ledo 1:24:53
2108 Alex Coello Rastrilla 1:27:15
2279 Karmelo Angiozar Agirrebeitia 1:27:50
2562 Oscar Alvarez Torres 1:28:36
3283 Aitor Zumelaga Castillo 1:30:38
3764 Ander Eguren Alberdi 1:32:07
4002 Jon Olaetxea Totorikaguena 1:32:45
5 Ainhoa Colino Biella 1:34:02
4553 Kepa Colino Llamas 1:34:09
4989 Asier Petite Fuldain 1:35:11
5296 Unai Zabala Loizate 1:35:54
5437 Ismael Lasarte 1:36:15
5928 Mikel Arriaga Larrazabal 1:37:22
7723 Andoni Meruelo Albizuri 1:40:55
14042 Fermin Pascual Seoane 1:54:01
916 Enara Mardaras Andres 1:54:51
15042 Jose Manuel Matamoros Delgado 1:56:21
15985 Unai Areitioaurtena Gerrikagoitia 1:58:55
 
DURANGO
328 Iban Aguirre Gabarain 1:15:55
851 Xabier Onandia Hueso 1:20:32
1100 Jorge Rodriguez Segundo 1:22:18
1115 Eneko Maurtua Oleaga 1:22:23
1158 Asier Hormaeche Eguren 1:22:41
1389 Javier Carrasco Francisco 1:23:55
1496 Paul Zumarraga Uribe 1:24:23
1547 Igor Arana Amado 1:24:42
1649 David Uruchurtu De La Fuerte 1:25:51
1783 Unai Diaz De Cerio Urain 1:25:51
1900 Urdax Areitio Asua 1:26:21
2032 Xabier Agirrezabal Markotegi 1:26:57
2080 Aitor Iraurgi Hormaetxea 1:27:07
2234 Jon Asis Aretxabaleta Arrizabalaga 1:27:42
2247 Aitor Sopelana Ibañez 1:27:44
2254 Markel Elorriaga Garcia 1:27:45
2391 Arkaitz Sarrionandia Cabiedes 1:28:11
2878 Simon Bengoechea Archanco 1:29:30
2975 Juan Maria Garcia Martinez 1:29:44
3209 Garikoitz Basauri Amezua 1:30:27
3324 Jon Leturiaga Gonzalez de Mendibil 1:30:46
3536 Jonathan Mimentza Totorikaguena 1:31:28
3783 Oskar Ortega Espiau 1:32:09
109 Ariane Mendibe Blanco 1:32:43
4305 Asier Errazti Txintxurreta 1:33:37
4473 Asier Albisu Ceberio 1:33:37
8 Itziar Amutxastegi Lasa 1:34:34
5106 Iñigo Iraurgi Trueba 1:35:26
5246 Javi Gallastegui Azpitarte 1:35:47
5355 Jon Cenarruzabeitia Garmendia 1:36:02
5542 Antton Sagarminaga Ayastuy 1:36:27
5752 Juan Ortega Granados 1:36:56
5879 Julen Maguregi Saiz 1:37:13
232 Paula Motrico San Emeterio 1:37:14
5903 Gorka Barrenetxea Larrinaga 1:37:18
6026 Iñigo Arin Ferre 1:37:36
241 Sarah Bilbao Vidaurrazaga 1:37:37
6106 Eneko Errazti Txintxurreta 1:37:45
6172 Jon Estancona Ruiz De Erentxun 1:37:53
6176 Gorka Barrenetxea Errasti 1:37:54
6248 Mikel Linares Saenz 1:38:03
6907 Alexandru Ciorba 1:39:19
7264 Manuel Delgado Duran 1:39:54
7282 Aitor Arruabarrena Sampedro 1:39:56
7289 Ismael Carcamo Riaño 1:39:57
7320 Jorge Regueira Cerviño 1:40:03
371 Amaia Quesada Lejarazu 1:40:26
448 Oihana Quesada Lejarazu 1:42:26
8284 Gorka Amutxastegi Lasa 1:42:03
8339 Julen Elgeta Guenetxea 1:42:09
501 Ianire Gomez De Segura Fernandez 1:42:59
8822 Francisco Ignacio Jayo Apellaniz 1:43:07
8904 Mario Garcia Martin 1:43:18
9521 Aitor Setien Aguirre 1:44:25
9523 Joseba Valladares Santibañez 1:44:25
594 Ane Sarasola Boto 1:44:28
9955 Eneko Otaduy Otaduy 1:45:20
10007 Josu Gabilondo Espinosa 1:45:26
10781 Ander Areitioaurtena Totorika 1:47:06
10849 Iñaki Guridi Ormazabal 1:47:13
11025 Ander Zubiria Gomez 1:47:37
11246 Jose Ignacio Amutxastegi 1:48:04
836 Nagore Arteaga Rodilla 1:48:07
11297 Jon Fernandez Goitia 1:48:11
11499 Iñaki Hernandez Ramos 1:48:34
11509 Ander Badiola Ozamiz 1:48:36
11581 Luis Miguel Jimenez Rojo 1:48:44
120 Candela Fernandez Macho 1:49:06
12133 Aner Urain Larreategi 1:49:47
1173 Ane Bilbao Santiago 1:52:14
13629 Jon Zuazua Abaunza 1:53:03
13688 Jesus Miguel Olabe Villaron 1:53:11
13794 Asier Bande Lejarzaburu 1:53:25
13899 Aitor Bediaga Magunacelaya 1:53:41
14019 Alberto Loizate Totoricaguena 1:53:58
1301 Leire Agirrezabal Markotegi 1:53:59
14091 Ruben Martin Fernandez 1:54:07
14236 Ander Gandarias Zuazua 1:54:28
14416 Roberto Alvarez Fernandez 1:54:53
14630 Markel Mardaras Bisquert 1:55:21
14642 Andoni Castillo Sintes 1:55:22
14660 Lander Santisteban Chavarri 1:55:24
14998 Pedro Morato Nuñez 1:56:13
15000 Txema Martin Rodriguez 1:56:13
1484 Alejandra Flores Soldevilla 1:56:13
15058 Joseba Erdoiza Lejarreta 1:56:23
15152 Gregorio Alquezar Ingles 1:56:35
15155 Koldobika Miota Peñalba 1:56:36
1063 Amaia Goikoetxea Zarrabeitia 1:57:13
1119 Monica Gonzalez Manzano 1:58:26
1162 Mari Luz Guenaga Gomez 1:59:12
16315 Santi Lopez Colinas 2:00:01
16455 Jose Maria Duñabeitia Muñoz 2:00:33
16610 Martin Arrasate Iriarte 2:01:01
1809 Lide Azueta Lizaur 2:01:02
17037 Santiago Reyes Ruiz 2:03:00
17782 Beñat Larrinaga Gomez De Segura 2:06:48
18628 Luis Nicolau Hinojosa 2:12:46
2227 Elizabeth Soltero Magaña 2:12:47
19209 Aitor Rodriguez Aguirre 2:22:14
19212 Jose Antonio Martinez Galan 2:22:17
 
ELORRIO
176 Iker Carrasco Villar 1:13:31
1830 Julen Valverde Delgado 1:26:04
2920 Jon Grande Romano 1:29:36
3293 Andoni Aizpuru Murua 1:30:40
4052 Egoitz Sagasta Elorza 1:32:53
4350 Oier Fernandez Gallastegui 1:33:41
6247 Daniel Beneitez Camacho 1:38:03
6728 Ion Aranzabal Ezpeleta 1:38:59
380 Uxuri Agirreazabaldegi Gallastegui 1:40:37
9187 Imanol Urain Elorza 1:43:51
618 Ane Urain Descarga 1:44:51
9748 Jose Luis Urain Elorza 1:44:52
11624 Lander Prieto Solozabal 1:48:50
13382 Xabier Gorroño Azpitarte 1:52:31
15012 Koldo Zubia Barandiaran 1:56:15
16297 Irene Martin Delgado 1:59:57
17368 Jorge Diez Arcocha 2:04:37
17521 Oscar Montero Soto 2:05:19
GARAI
4140 Unai Mendiguren Okamika 1:33:06
915 Elixabete Areitio Garitaonandia 1:54:51
IURRETA
996 Juan Luis Goikoetxea Zarrabeitia 1:21:36
4299 Maikel Gutierrez Gonzalez 1:33:36
12726 Eneko Muguerza Murguizu 1:51:04
 
MALLABIA
487 Ander Garitagoitia Garitagoitia 1:17:46
6535 Josu Azpiri Txurruka 1:38:36
 
MAÑARIA
54 Gorka Bizkarra Etxegibel 1:09:59
 
ZALDIBAR
759 Jose Ignacio Letamendia Robles 1:19:53
3064 Ibai Iraeta San Sebastian 1:29:56
3279 Unai Agirre Urizarbarrena 1:30:37
230 Nora Narbaiza Albisua 1:37:13
2333 Izaskun Narbaiza Albisua 2:21:27
 
ZORNOTZA
99 Ibai Etxeandia Lejarcegui 1:11:32
830 Julen Amilibia Garay 1:20:23
1119 Jon Olibariz Madariaga 1:22:24
1613 Iker Sagarduy Azcoaga 1:25:02
2073 Aitor Etxegarai Irigoien 1:27:05
3530 Koldo Eguzkitza Martinez 1:31:27
3633 Ander Irastorza Uriarte 1:31:45
3640 Edu Lakuntza Rodriguez 1:31:46
3664 Xabier Gurtubai Petralanda 1:31:51
4336 Iñigo Zabala Lazpita 1:33:40
250 Ane Cepa Goicolea 1:37:48
270 Irati Salazar Perez 1:38:17
6410 Alex De Pedro Izaguirre 1:38:22
8166 Alfonso Suarez Mediavilla 1:41:49
509 Saioa Calles Moral 1:43:15
10988 Jose Angel Vilela Perez 1:47:32
11116 Iker Albizuri Iturriagaetxebarria 1:47:48
11559 Jon Gorriño Vicandi 1:48:41
12589 Fernando Gonzalez Hernando 1:50:47
12660 Jon Redondo Cabello 1:50:56
14143 Joseba Fernandez Garcia 1:54:13
14271 Sergio Murillo Corzo 1:54:33
15753 Ibon Ibarra Legarzax 1:58:17
15755 Juan Carlos Ibarra Mendiax 1:58:17
403 Laura Andikoetxea Larragan 2:05:16
19295 Nykolas Suarez Barreto 2:24:12

Durangaldeko patinatzaileen sailkapenak: 

DURANGO
66 Jon Larrañaga Zabala 1:01:18
 
ELORRIO
98 Josu Blanco Bayona
Durangaldeko albiste garrantzitsuak eta azken ordukoak Whatsapp edo Telegram bitartez jaso gura dituzu? Hauek dira bi aukerak.

WHATSAPP: Bidali ALTA 688 635 041 telefono zenbakira.

TELEGRAM: Batu zaitez @anbotokomunikabideak kanalera.